2018-11-12
Zapraszam rodziców dzieci z grupy starszej na konsultacje indywidualne, które odbędą się 16.11.18 ( piątek ) w godz. 7.30-10.00, 15.30-16.30 19.11.18 ( poniedziałek ) w godz. 14.00-16.00 Celem spotkania jest przekazanie informacji na temat umiejętności i wiedzy dzieci.                                                                                      wychowawca grupy
Drodzy Rodzice, I rata składki na Komitet Rodzicielski wynosi 35zł. Pieniądze przeznaczamy na paczkę mikołajkową. Składkę należy wpłacać do 16 listopada, w kancelarii przedszkola - dyrektorce lub intendentce. Dziękujemy.
Na zebraniu Rady Rodziców w dniu 25.11.2018r ustalono: 1.  Dnia 16 lutego 2019r będzie organizowana zabawa karnawałowa dla dorosłych,  na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych. 2. Zapraszamy wszystkich rodziców do włączenia się w organizację kiermaszu świątecznego, który odbędzie się w dniach 10.12.2018r - 21.12.2018r. Kiermasz będzie działał na tych samych zasadach co w ubiegłym roku. Stroiki, ozdoby, itp. wykonane pzez rodziców będzie można kupić w trakcie trwania kiermaszu. Dochód z kiermaszu i zabawy będzie przeznaczony na organizację imprez dla dzieci w II półroczu (wycieczki). 3. Rodzice proszeni są o przyniesienie do przedszkola jednej ryzy papieru ksero dla każdego dziecka. Pa...   więcej »
ZŁOTA LISTA książek polecanych przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”   Wiek 0- 4 lata: Marta Bogdanowicz (opracowanie) – Rymowanki - przytulanki Paulette Bourgeois, Brenda Clark – seria o Franklinie Jan Brzechwa – Wiersze i bajki Gilbert Delahaye – seria o Martynce Barbara Gawryluk – Dżok, legenda o psiej wierności Anita Głowińska – seria o Kici Koci Dimiter Inkiow – Ja i moja siostra Klara (seria) Czesław Janczarski – Miś Uszatek Janosch – Ach, jak cudowna jest Panama (seria) Astrid Lindgren – Lotta z ulicy Awanturników Hanna Łochocka - O wróbelku Elemelku (seria) Sam McBratney – Nawet nie w...   więcej »
1, Mam prawo do życia i rozwoju - oznacza to, że mogę rosnąć, uczyć się, poznawać świat, a dorośli muszą zadbać o to, żebym był  zdrowy, piękny i mądry. 2, Mam prawo do życia w rodzinie - to znaczy, że mam prawo być kochany przez mamę i tatę. 3,Mam prawo do tożsamości - jestem jedyny, niepowtarzalny, mam swoje imię i nazwisko oraz własną historię i nikt nie może tego zmienić. 4, Mam prawo do swobody myśli i wypowiedzi - znaczy to, że mogę mieć swoje myśli i mogę je głośno wypowiadać - pod warunkiem, że swoją wypowiedzią nie sprawię nikomu przykrości. 5, Mam prawo do prywatności - czyli do własnych tajemnic, swoich ważnych spraw i sekretów, o których nie wszyscy muszą wiedzieć i mówić głośno. 6,Mam p...   więcej »