2019-02-28

Zapisy dzieci do Przedszkola Publicznego w Turawie.

ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO

W  TURAWIE

Witaj w naszym gronie Droga Mamo, Drogi Tato.

Tak to już pora… Twoje dziecko będzie Przedszkolakiem.

Od czego zacząć?

Zapisanie dziecka do przedszkola:

Termin rozpoczęcia rekrutacji oraz składania wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z oświadczeniami dla dzieci starających się o miejsce w placówce  odbywać się będzie
w dniach od 01 marca  do  29 marca 2019 r.
(druki do pobrania w kancelarii przedszkola od 01 marca lub na stronie internetowej przedszkola www.PrzedszkoleTurawa.pl).

W postępowaniu rekrutacyjnym będą brały udział dzieci 3-4-5-6 letnie zamieszkałe na terenie gminy Turawa.  Zapisu dzieci należy dokonywać w kancelarii przedszkola, tzn. złożyć wypełniony wniosek wraz z załącznikami, pobrany z przedszkola lub ze strony internetowej przedszkola.
Listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola wywieszone będą w placówce

12 kwietnia 2019 r.
O przyjęciu dziecka do przedszkola będzie decydował wniosek oddany w terminie oraz określone  kryteria zawarte we wniosku. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie
pod nr: 77 4212 566 lub bezpośrednio w kancelarii dyrektora.