2019-03-04

Konkurs Fotograficzny dla Dzieci i ich Rodziców

„W rodzinnym obiektywie- Turawa i okolica

Osoby, które chcą wziąć udział mogą dostarczać zdjęcia fotografując Turawę i okolice podczas spacerów.
Czekamy na zdjęcia !!!!
Koordynatorzy: Teresa Ponitka, Aleksandra Calicka, Dominika Buczek

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w konkursie fotograficzny pt.

W rodzinnym obiektywie- Turawa i okolica

Każdy przedszkolak ma ulubione miejsca wypoczynku, spacerów dokąd chętnie wybiera się z Rodzicami. Zachęcamy więc do wspólnych wycieczek podczas których będzie można poprzyglądać się bardziej i uwiecznić w obiektywie aparatu piękno naszej wsi. Otwieramy szeroko oczy, wychodzimy z domów zabieramy ze sobą kochanych Rodziców i poszukujemy interesujących miejsc, krajobrazów, ciekawych budowli,które można sfotografować .

1.Celem konkursu jest:

– rozbudzanie zainteresowania dzieci i ukazywania różnorodności piękna naszej wsi i okolicy;

– poszerzanie wiedzy dzieci na temat Turawy i okolic (krajobrazu, zabytków również przyrodniczych);

– rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy pomocy rodziców;

– zachęcanie do wspólnego spędzania czasu;

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci wraz z Rodzicami z Przedszkola Publicznego w Turawie.

3. Osoby koordynujące konkurs:

Nauczycielki: Teresa Ponitka, Aleksandra Calicka, Dominika Buczek.

4. Termin składania prac do 31.03.2019 r.

5. Warunki uczestnictwa w konkursie:

-Zdjęcia w ilości 3 szt. w formacie 21×15 przedstawiające

(krajobraz, zabytki, również przyrodnicze w ciekawym otoczeniu, interesujące budowle, budynki w naszej wsi i okolicy).

-Do zdjęć umieszczonych w kopercie należy dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem autora oraz Rodzica.

-Prace składamy u nauczycielek prowadzących grupę, z której jest autor zdjęć.

-Zgłaszając prace uczestnik wyraża zgodę na publikowanie zdjęć na stronie internetowej przedszkola.

6. Na uczestników czekają nagrody i dyplomy, każdy uczestnik zostanie nagrodzony.

7. Prace konkursowe będziemy podziwiać na wystawie w holu naszego przedszkola.

8. Zdjęcia zostaną zwrócone po ich prezentacji i na prośbę autora.

Zachęcamy do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym!!!!!!!!!!!!!